Кільця Discovery серія високоякісних кріплень для оптичних прицілів, що забезпечує максимальну точність і надійність конструкції в процесі установки і підгонки. Всі кільця і моноблоки Discovery виготовлені у відповідності з військовим стандартом, призначені для установки оптичних прицілів на зброю з планкою Picatinny.
Кільця виконані з міцного алюмінієвого сплаву з зносостійким анодованим покриттям. Результати тестів, що проводяться компанією, довели, що саме ця комбінація матеріалів насправді міцніша і при цьому легша, ніж сталь.
| Комплектація: | Ключ шестигранний (1), гвинт (2) |
| Фіксація на зброї: | постійне |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Кріплення: | Кільця |
| База кріплення: | Picatinny, Weaver |
| Кількість в наборі, шт: | 2 |
| Країна походження: | Китай |
| Маса, г: | 164 |
| Висота основи (BH): | High |
| Довжина / Габарити: | 25 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 34 мм |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 164 г |
| Диаметр колец | 34 мм |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Фиксация на оружии | Постоянная |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴




