Ліхтар Nitecore MH27 заснований на світлодіоді CREE XP-L HI V3 з потужним світловим потоком 1000 люмен. З допомогою інноваційних технологій вдалося збільшити інтенсивність світлового потоку на 200%, що становить 53500cd, а дальність променя досягає позначки в 462 метри! В якості елементів живлення використовуються акумулятори 1х18650 або 2хCR123.
Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс. Конструкція ліхтаря витримує віддачу вогнепальної зброї, може використовуватися для полювання в якості підствольного ліхтаря або для спец. / тактичних операцій.
Основні особливості та інновації:
Спеціальний дизайн ліхтаря для застосування для полювання і в тактичних цілях.
Заснований на потужному світлодіоді CREE XP-L HI V3 - 1000 люмен.
Інноваційні запатентовані технології "Digital Precision OpticsTechnology" (PDOT) і "Crystal Coating Technology", дозволили модифікувати рефлектор ліхтаря, щоб отримати максимально високі характеристики інтенсивності світла і дальності променя.
Інтенсивність світлового потоку 53500cd!
Максимальна дальність променя 462 метри!
Використовуючи акумулятор 18650, максимальний час роботи в мінімальному режимі до 708 годин.
Оснащений трьома додатковими світлодіодами: червоного, зеленого і синього світла.
4 режими яскравості і 9 додаткових режимів, які управляються подвійною кнопкою з вбудованою світловою індикацією напруги аккумулятов.
Миттєвий доступ до режимів турбо і червоного світла.
Интегрированна технологія динамічного регулювання яскравості ATR.
Вбудована плата для заряджання вбудованих акумуляторів через порт microUSB.
Ефект пам'яті для режимів яскравості і спеціальних режимів (крім SOS і "МАЯК").
Сталева корона для захисту голови ліхтаря, може застосовуватися для самозахисту.
Ультра чистий миниральное скло з покриттям антивідблиску.
Військове анодування корпусу класу HAIII.
Водонепроникність відповідає стандарту IPX-8 (занурення на глибину до 2-х метрів).
Ударостійкість до 1.5 м.
Стійкий на торці.
Сфери застосування: ліхтар оснащений функціональністю яка передбачає використання ліхтаря для полювання або в тактичний цілях. Ліхтар витримує віддачу від вогнепальної зброї. Також знайде своє застосування в якості ліхтаря для охорони або поліцейських.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nitecore |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| ATR: | Да |
| Час роботи | 28 годин |
| ГОЛОВНА ЧАСТИНА: | 40 мм |
| Діаметр корпусу | 25.4 мм |
| Довжина | 154мм мм |
| Захист від падіння: | до 1.5 м |
| Джерело світла | 1 х Cree XP-L HI V3 |
| Кнопка: | торцева, 2 бічних |
| Клас захисту | IPX-8 |
| Кількість режимів роботи | 13 |
| Максимальна дальність променя: | 462 метри |
| Максимальний світловий потік: | 1000 люмен (53500cd) |
| Максимальна глибина занурення | * до 2-х метрів |
| Матеріал лінзи: | загартоване скло з покриттям антивідблиску, стійке до подряпин |
| Матеріал рефлектора: | алюміній T6 |
| ПОВЕРХНЯ РЕФЛЕКТОРА: | гладка |
| Покриття корпусу | анодування військового класу HAIII |
| ФОКУСУВАННЯ ПРОМЕНЯ: | Немає |
| Цифрова стабілізація струму: | Да |
| Елементи живлення | 1 х 18650 або 2 х СR123A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899,58 ₴





