Компанія Nitecore випустила новий ліхтар TM06 з серії "Tiny MOSTER". Ліхтар на стільки маленький що поміщається в долоні, але навіть при своїй компактності має силу світлового потоку в 3800 люмен, завдяки 4 світлодіодам CREE XM-L2 (U2). Ліхтар має 5 режимів яскравості і 3 особливі режими, які перемикаються бічній двоступеневої кнопкою. З допомогою торцевої кнопки здійснюється включення/вимикання ліхтаря і доступ до декількох режимів. Працює ліхтар на 4 акумулятори 18650.
ТМ06 представлений як пошуково-тактичний ліхтар. Має функцію збільшення і зменшення яскравості, що з'явилася вперше для серії ліхтарів "Tiny MONSTER".
Особливості і відмінності ліхтаря Nitecore TM06:
Один з найбільш потужних і в теж час компактних ліхтарів у світі.
Оснащений 4 світлодіодами CREE XM-L2 (U2) білого світла, які розташовані в гладких рефлекторах і здатні світити на відстань до 344 метрів.
Двоступенева бічна кнопка:
перемикає режими яскравості:
повністю натиснута кнопка - мінімальний -> ... -> турбо.
полунажатая кнопка - турбо -> ... -> мінімальний.
швидкий доступ до турбо режиму (за умови якщо включений будь-який інший) - затискання кнопки наполовину.
активує світловий сигнал у режимі блокування - натисненням кнопки.
Тактична торцева кнопка:
повне натискання - включення/вимикання
моментальне освітлення включається затисненням кнопок, а вимикається при відпусканні кнопки.
швидкий доступ до максимального і мінімального режимів, проводиться натисненням бічної кнопки наполовину або повністю, після натиснути торцеву.
Максимальну ефективність гладкого рефлектора забезпечує Інтегрована технологія точної цифрової оптики (PDOT).
Технологія регулювання температури (ATR) - здатна динамічно змінювати яскравість в залежності від температури ліхтаря. Допомагає продовжити термін роботи ліхтаря і уникнути поломок.
Інтегрована світлова індикація бічної кнопки:
вказує рівень акумуляторів:
швидке миготіння - низький рівень заряду.
блимає 1 раз в 2 секунди - рівень заряду 50%
показує рівень напруги елементів живлення при установці з точністю ±0.1 V. Перші спалахи ціле число вольт, після паузи в 1 секунду покаже десяткові.
якщо в ліхтарі використовуються інші елементи живлення (не 18650), індикатор буде швидко блимати.
Водонепроникність по стандарту IPX-8 (занурення на глибину до 2-х метрів), за умови ущільнювальних кілець і наявності змащення!
Контактні групи ліхтаря позолочені, що сприяє кращої провідності і запобігає окисленню контактів.
Стійкий до падінь з висоти 1,5 метрів.
Загартоване мінеральне скло з покриттям антивідблиску.
Сталевий белезь захищає компоненти всередині ліхтаря.
Корпус з авіаційного алюмінію з анодованим покриттям HAIII виконаний за військовим стандартам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nitecore |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | до 566 годин |
| ГОЛОВНА ЧАСТИНА: | 50 мм |
| Довжина | 125мм мм |
| Захист від падіння: | до 1,5 м |
| Джерело світла | 4 х Cree XM-L2 (U2) |
| Клас захисту | IPX-8 |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Максимальна дальність променя: | 334 метру |
| Максимальний світловий потік: | 3800 люмен (28,000 cd) |
| Максимальна глибина занурення | *до 2 метрів |
| Матеріал корпусу | аерокосмічний алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи: | загартоване скло з покриттям антивідблиску, стійке до подряпин |
| Матеріал рефлектора: | алюміній T6 |
| ПОВЕРХНЯ РЕФЛЕКТОРА: | гладка |
| Покриття корпусу | анодування військового класу HAIII |
| Світлова індикації заряду: | Да |
| ФОКУСУВАННЯ ПРОМЕНЯ: | Немає |
| Цифрова стабілізація струму: | Да |
| Елементи живлення | 4 x 18650 |
| Діаметр задньої частини: | 50мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 344,51 ₴




